BIP
45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie
Aktualności
Dzień Kobiet!
09.03.2017
08.03.2017r.

W dniu 8 marca 2017  roku w klubie wojskowym 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Wędrzynie odbyło się spotkanie  Pań – żołnierzy i pracowników wojska 45 WOG z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności i samych pogodnych dni w życiu wszystkim Paniom złożył Komendant 45 WOG ppłk Waldemar Kliszczak. Wraz z życzeniami Panie otrzymały symboliczny kwiat.


Spotkanie zostało uatrakcyjnione występem zespołu Budka Band, który w prawie półtoragodzinnym koncercie zaprezentował największe przeboje gwiazdy polskiej sceny rockowej – Budki Suflera.


W trakcie koncertu ppłk Kliszczak podziękował w obecności wszystkich kobiet pani Marii Dzierniejko za wkład pracy, jaki wkłada w codzienną działalność 45. Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Z okazji jubileuszu 50-lecia pracy Komendant wręczył pani Marii bukiet kwiatów i pamiątkowy grawerton, życząc samych sukcesów zawodowych i osobistych.

 

 

Po występie Panie zostały zaproszone na skromny słodki poczęstunek w postaci ciasta i kawy. Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej i wesołej atmosferze.

TEKST: p. Wiesław Palczak

ZDJĘCIA: p. Mariusz "MAŁY" Matulewicz

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych
Jesteś: 3674956 gościem na naszej stronie